Oskar Christian (gitarista, skladateľ, aranžér a interpret) rakúskeho pôvodu. . Bol inšpirovaný tradičnou hudbou rôznych kultúr a etník vo svete. Tvorba Vaša interpretácia ako gitarista indentifiquen s jedinečným štýlom, ktorý zvyšuje výrazne. On cestoval do viac ako štyridsiatich krajín koncertov ako: USA, Taliansko, Francúzsko, Rakúska, Maďarska, Mexika, gitarista, ktorý kedysi zamiloval do hudby flamenco v dlhší pobyt v Španielsku, keď navštívil Mexiko bol fascinovaný tým, huapango rytmy a mariachi, ktorá je podporovaná v záujme vložiť mexickej hudby v ich repertoári harmóniou. To isté platí pre kusu flamenca sú buď jazz na Bossanova a tak ďalej, a že rozmanitosť nie je nič iné ako láska k hispánskej hudby: (tanguillo, fandanguillo, rumba, Bossanova, sú , huapango, latin / jazz a východnej / cigánskej.
 
European Tour 1982 s gitaristu George Lawall (nemčina) a José Muñoz a José Monje (Shrimp) nemeckej a španielskej.
Formulár 1985 duet s Johnom Cougar, Kalifornia.
Zúčastňuje sa 1986 televízny Sardegna (Taliansko), v programoch Videolinia (Cagliari) a Videogiovane (Sasser), kde vyhráva cenu za najlepšiu výtvarné akcie.
Produkuje 1987 diskov okolo šiestich rokov (unplugged) a volavky, v Turíne, Taliansko.
1988 produkoval hudbu pre dokument "Mutter krasu" od spisovateľa Petra Handkeho, ktorý bude vysielať o rozhlasovom a televíznom Italiana (RAI), v Terste.
1989 Účasť na festivale stredoveké Umbrie (Taliansko).
1992 je súčasťou aktivít Pomaranče festivalu (Taliansko).
1993 bol vyzvaný, aby Rómami a Flamenco festival v St Marie de la Mere (Francúzsko).
1996 Zúčastnite ako hosťovala na Music-festivalu v Szombathely (Hungry). Zakladajúci člen labelu "Music Connection" v Maďarsku.
1997 je pozvaný na Harvest Festival vo Švajčiarsku.
1998 produkovať hudbu a video z koncertu pre ČT štátu Nayarit (Mexiko). Pomáha Karneval Tenerife (Španielsko).
1998 nahral svoj album "Best of ...", flamenco hudba a country-rock.
1999 študoval flamenco gitaru a populárnu hudbu (fúzie) z University of Guanajuato (Mexiko) s Masters (flamenco) Rafael Juen a (populárna) Ubaldo Felix Miranda.
Pomáha sa Scottom Denno 2000 Duetto jej "Magické Guitars" Umelci pozvaní na televízne ND3 v Lübecku (Nemecko).
Opäť nakrútil 2001 Disk teraz s gitaristom Scottom Denno (USA) "Magic gitary".
Produkuje 2002 dvojité album "Gitary & Songs" s kompiláciou najlepších výkonov za posledné 2 disky.
2002 Mazatlan (Sinaloa, Mexiko) * august (31) Teatro Angela Peralta * septembra (12) Múzeum umenia
2002 Zacatecas (Mexiko) ako súčasť Cervantes činností festivalu: októbra (5) Museo Pedro Coronel októbra (9) Plaza Goitia. * Guadalupe, Zac.Octubre (11) Koncert v Dome kultúry. * Tlaltenango, Zac. November (21) Koncert v kostole okresu Veracruz, ako hosť festivalu Santa Cecilia. * Tepechitlán, Zac. December (17) koncert v Teatro del Pueblo, účastníkom kultúrneho festivalu, za sprievodu orchestra. Colima (Mexiko) * Col Comala decembra (11) koncert v Teatro del Pueblo Charro-býčích zápasov festivalu. * Col Coquimatlan decembra (26) sa podieľa ako vyzývajú, aby strany-Taurinas Charro.
2003 * Mesto Colima, pol januára (18) Počiatočná koncert V Festival Cultural City. * Col Manzanillo februára (15) koncert v kostole Panny Márie Guadalupskej, organizuje riaditeľstvo Mestské kultúry. * Koncert v Casino Arroyo Seco (termoelektrická Campos).
2004 * Colima (Mexiko) * Manzanillo plukovník januára (23) Koncert v Presidents aule Medzi činnosti kultúrneho festivalu historického centra. Villa de Alvarez Mexico * plukovník Mayo (01) dvadsať hodín Prezidenti Auditorium Kultúrny dom AUSTROMEX tvorí duo s bubeníkom Gerardo Escobar.
2005 Trieste (Taliansko) Jún (12 & 25) Kultúrne akcie v Muggia. * Ligúria (Taliansko) Júl (15 & 17) Dva Prezentácia v Lerici a Porto Venere, resp. Korzika (Francúzsko) * august (12 až 15) Kultúrne aktivity na brehu mora v Playa Santa, Porto Vecchio a Santa Ghulia. * Lago di Garda (Taliansko) September (12 & 13) Kultúrne akcie v historickom centre.
2005 Puerto Vallarta, JAL. (Mexiko) apríl (19-31) Prezentácia v hale hotela Resort "Mayan Palace", ktoré tvoria duo s bubeníkom Armando Abrew (Pill).
2005 LAGO DI GARDA (Taliansko) Výroba videa (DVD) s názvom hraničiarov a Lancia Money, S piesní a DREGGS ohraničenie naladiť COINTOSSERS.
2006 Puerto Vallarta, Jal. Marec (2) Prezentácia koncert "Oskar Christian Art Project" s bicie (Gerardo Escobar), flauta (Alonso Guerrero), flamenco bailerina (Marie-José Tangle) v dome kultúry, (Cuale Cultural Center).
Festival 27.května 2007 v Leoben, Štajersko (Rakúsko) s Habib Samandi v duete (pôvodne od Tunisu, a hral s kubánskou skupinou Buena Vista Social Club, v rámci Balkanfestival v televízii Viedni ORF-Lange Nacht der Museen -. Miesta, atď) "Oskar Christian Art Project" zahŕňalo rovnaký koncert so slávnou rockovou legendou "Opus".
07.09.2007, kultúrne akcie v Desenzano, Lake Garda s Moschino (taliansky spisovateľ), Gypsy-jazzová kapela (Titty Castrini) a maliara Fulvio; (Taliansko).
9. októbra 2007, koncert v Dome kultúry Colima, ako "Oskar kresťanského projektu Art" s bubeníkom Gerardo Escobar.
2008 15.května udalosť v San Pancho, v reštaurácii "Mar y Plata" Hammer (Carlos) a gitara (Oskar Christian) delighting duet;
3. júna 2008, prezentácie v hale hotela Decameron, bol oslavovaný s veľkým úspechom od začiatku akcie, v Bucerías Nayarit, "báječný Duetto;. Podľa (Edgar) a gitara (Oskar Christian)"
December 2008 až apríl 2009 každý štvrtok 18:30 -20:30 div. akcie s tria Oskar kresťanských "umelecký projekt" piano "chobotnice" (Daniel), Andské nástroje "Nery" latin-fusion gitarista "oskar kresťanských. rybie Tinos, v Punta de Mita.
2009, Guayabitos v latidude 21, duet s sara Melina (tanečnice), Oskar kresťanských (gitara), gitara a tanečné akcie (show). bezdrôtové gitara a tanec.
2009, 4. februára vyhral sara Melina (tanečnice) a Oskar Christian (gitara), s latidude Delma 21 (shaker) v účasti viac ako 200 ľudí participiantes, 1. magaritha cena výzva, shaker, tanec a latin-arabský orient gitaru v mieste Pina COLADASOVÁ, Guayabitos.
2009 15.dubna udalosť Chacalilla a high society. s Oskarom kresťanské "umelecký projekt" daniel "chobotnica", Nery "Andean board Instruments", oskar kresťanských "gitarista"
2009, 15. marca kurčaťa s etapa akcie v San Pancho, sa trojica Oskar kresťanských "umelecký projekt" Dany "chobotnica", Nery "s Andským nástrojmi", Oskar kresťanských "s jeho gitarou mágie"
2009, 8. apríla s Ceci umenie Proyecto trojica bon s dance show, Nery (s latinskými nástrojov), Sara Melina (flamenco-arabský, tanečnice), Oskar christian "s jeho gitarou mágie" úspešne plakala celú cestu do San Pancho .
2009, 15. apríl na Stadio San Fernando pólo, s triom "Art Project" Dany (klavír), Nery (bicie, flauta, mosadz)
2009.se bol ovplyvnený zneužívaním násilia proti hudobníkov v turistickom centre Lazise (Verona) - Lago di Garda (Taliansko) prsty bolí ho obe ruky, ktorý držal ho od hudby pre rehabilitačné účely.
2010, 31. Januára koncert príjemcu školských budov a podporu v Nayarit, v La peniť de ​​Jaltemba. presne na haciende La peniť.
2010, 7. februára duet s Adamom (bicie, basa), Oskar kresťanských (gitara), v polo klubu v San Franciscu, Nayarit
2010, 12. Trio februára akciu na štadióne pólo v san Pancho s kubánskym orchestrálne flétnista (Hudson), bicie (Armando Abreu), gitara (Oskar christioan).
2010, 7. Trio marca ako danyYu (jazz - bubeník), Oskar kresťanských (gitara), Rosalba (súčasný tanečník) v latidude 21, Guayabitos, Nayarit.
2010 - 2011 nové projekty v súčasnej dobe stále v platnosti s "umelecký projekt"
Realizácia videá a audio tém pripomínajúce "Ry Cooder, Eagles & Gypsy Kings, Ottmar Liebert, Paco de Lucia, Jessy Cook, Buena Vista Social Club, Django Reinhard, Paco Renteria,
2010.12.31 medzinárodnej hudobníci nájdené v noci Guayabitos, s Wade featered - hrá sa saxofón (Scott), (rytmus, tlieskanie, gitara, shaker) carlos, Oskar kresťanské (flamenco gitara)
04.4.2011 Dany živé prezentácie s chobotnicou, (chavetta) a Oskar kresťanské (gitara), salsa a flamenco show v Riu Palace
Nueva Vallarta osemnásť hodín v rámci hlasom "Židovská svadba"
2012. 1.6 živej akcie "skladanie a improvizácie. Live" s Dany chobotnice (klavír) a Oskar Christian (gitara) žijú v latinskej fúzie huanacaxtle námorníctva v Ikuai
2012 .01.13 živej akcie s pdrums (bicie) a Oskar Christian (gitara) na pobreží Tichého oceánu Nayarit - Puerto Vallarta, Navy Cross - Ikuai
2012.01.14 príjemcu udalosť pre obec kríža huanacaxtle s niekoľkými umelcov kohútika huanacaxtle.
2012.01.20 live performance art Proyecto s Bern (chembey a cajon) a Oskar Christian (gitara) Pacific pobreží Nayarit, Navy Cross v Ikuai huanacaxtle
2012.01.27 gitara a bicie zobraziť prezentáciu na kríži huanacaxtle Ut. - Ikuai
03.02.2012 aktuálnu udalosť s Rosalba (tanečnice), Bern (chembey), Oskar kresťanských (gitara) v huanacaxtle námorníctva, na pobreží Pacifiku Nayarit v Ikuai - live!
02.04.2012 živej prezentácie s "umelecký projekt" ako gitara (oskar kresťanskej) a bicie (Bern) Ukázať na lodi, na Baia kríža huanacaxtle
2012 11 sa zúčastnil školskej jaracho Colima huastecos súťaž, jarochos ako turné a kultúrnu výmenu medzi Colima, Cordoba, Veracruz, Hidalgo Jacala súťaže, vrátane najlepší mexickej republiky spolužitia jarochos a výmeny.
Cordoba a lauteros vrátane nástrojov, ako sú pe garanas atď
2013 Záznam nového cd pre pacificcoast Proyecto 2013 - zlatá gitara so štandardnými jazzových melódií, mariachi, romantické, jarochos, flamenco melódie a usporiadanie ako na klarinet a je úplne inštrumentálne album
Až do marca tohto projektu dokončenie.